Urocze celebrytki

Szukasz naszyjników celebrytek? Zobacz tu

Bardzo modne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Duża dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich się je wykonuje powoduje, iż każdy łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Możemy przypuszczać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszelkich stylizacji i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek i aktorek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko przejęły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – srebra, srebra pozłacanego oraz złota, a zatem mogą je nabyć wszystkie kobiety pragnące mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują portfelem. Mnogość wzorów zawieszek sprawia, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je u wielu dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko gadżetem dekoracyjnym – najczęściej niesie także z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice jej zawieszki albo grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne zawieszki to gwiazda, kółeczko pełne albo z dziurką, serduszko, słonik, żyletka czy symbol nieskończoności. Kobiety zwykle wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według preferencji, lecz również odpowiedniej symboliki. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest wyrazem ponadprzeciętności i buntu.
Dużą zaletą celebrytek jest to, że pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]