Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Zamów słój z kranikiem na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych trunków i deserów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, iż świetnie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają spore objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy napój do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że regularnie jest on stosowany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania lemoniad, soków, kompotów oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego zaletą jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]