Rolety zaciemniające: standardowe czy na wymiar?

Dla kogo roleta dzień i noc zaciemniająca lub roleta typu 100% zaciemnienia to najlepszy wybór? Kiedy warto wybrać stuprocentowe zaciemnienie w pomieszczeniach? Zalet tych produktów jest cały wachlarz, a możliwość kontroli wpadających do wnętrza promieni słonecznych to nie jedyna ich ciekawa właściwość. W przypadku rolet wewnętrznych zaciemniających całkowite zaciemnienie jest niemożliwe, jednak w rolecie dzień i noc już nie. Który model najlepiej sprawdzi się w Twoim mieszkaniu? Mamy dla Ciebie podpowiedzi.

Plusy rolet wewnętrznych zaciemniających i rolet dzień i noc

Totalna kontrola nad ilością światła wpuszczanego do wnętrza to największy atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień noc mają szereg wspólnych mocnych stron i zalet. Pierwsza z nich to dopuszczalność montażu tych rolet zarówno na oknach z drewna, jak i PCV. Pozostając w temacie montażu – jest on banalnie prosty, całkowicie bezinwazyjny, nie trzeba przy nim używać śrub czy gwoździ oraz wiercenia. Z samodzielnym montażem rolety dzień noc lub 100% zaciemnienia poradzi sobie każdy.
Duża ilość kolorów do wyboru sprawia, że te produkty będą pasować do każdego wnętrza. Rolety dzień i noc występują też w wariancie zebra – są one złożone z siatki pasów tkanin w jednej lub kilku barwach. Rolety te mogą służyć za element ozdabiający pokój.

Rolety zaciemniające w Krakowie, Warszawie i innych miastach Polski

Rolety wewnętrzne zaciemniające są produkowane przez wiele czołowych marek i producentów. W czasie zakupów polecamy wybrać rodzimą firmę – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Trójmiasto, Warszawa lub Kraków to liderzy produkcji i dystrybucji rolet. Na specjalne żądanie klienta istnieje również możliwość spersonalizowania towaru. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien, które nie mają standardowego rozmiaru.