Robisz wino domowe? Przydadzą Ci się etykiety na butelki

Jeśli chcesz nabyć etykiety weselne, koniecznie sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja ofiarowania prezentów na przeróżne okazje znana jest od setek lat i od samego jej zalążka najczęściej wręczanym i, nie da się ukryć, równie ochoczo przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać alkoholu na imieniny, wesele czy Sylwestra. Jak jednak odróżnić się od reszty, gdy pozostali zaproszeni przyniosą to samo?

Spersonalizowane etykiety weselne – alkohol jako nietuzinkowy podarek od Młodej Pary

Na obiadach weselnych trunki nie tylko są postawione na stolikach, ale także coraz częściej młoda para obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem po zakończeniu przyjęcia. Taki prezent jest traktowany jako forma wdzięczności za przybycie na ślub. Jednakże taka butelka z alkoholem może też stać się w wartościową pamiątką, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Należy personalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety na wódkę weselną, lokując na nich informację o imionach Pana i Pani Młodej, miejscu i dacie wesela bądź podziękowanie za obecność. Etykiety na butelki można zamówić w przeróżnych barwach i wzorach, zatem bez trudu można kupić te, które będą harmonizować ze stylem, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od imaginacji kupującego. Naturalnie spersonalizowane etykiety na wódkę i inne napitki wyskokowe można użyć nie tylko podczas ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim lub imprezie imieninowej.

Personalizowane etykiety na bimber – ozdób własne trunki

Etykietami z własnym nadrukiem można oznaczać flaszki z domowej piwniczki. Jeśli samodzielnie robisz wina, soki bądź nalewki, a potem dzielisz się nimi z rodziną albo znajomymi nawet bez okazji, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę zwyczajnej flaszki. Dodatkowo butelki można również oznaczać używając różnobarwnych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]