Papierowe serwetki – idealne dla gastronomii

Dowiedz się więcej o serwetkach papierowych na https://verdeavis.pl/higiena/serwetki-obiadowe.html

Serwetki papierowe to materiały higieniczne, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego baru, kawiarni czy innego lokalu podającego posiłki. Które typy serwetek są zazwyczaj wybierane? Co powinno się mieć na uwadze podczas zamawiania tego produktu?

Serwetki gastronomiczne – zastosowanie

Papierowe serwetki są wykorzystywane w rozmaitego rodzaju lokalach gastronomicznych – od restauracji, przez burgerownie, szkolne i zakładowe stołówki, domy weselne, kawiarnie, aż po puby. Te jednorazowe produkty higieniczne świetnie zastępują standardowe serwetki wyprodukowane z tkaniny, a zarazem pozwalają znieść wydatki ponoszone na składowania oraz ich prania. Na rynku dostępne są wszelkiego typu serwetki papierowe – grubsze 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie rozrywają się podczas używania, przez co znakomicie spełniają swoją funkcję, a także jednowarstwowe chusteczki dyspenserowe stosowane w stołówkach samoobsługowych.

Papierowe serwetki – postaw na najwyższą jakość

Chcesz zaopatrzyć swój lokal w wytrzymałe serwetki papierowe? Rozważ kupno tych, które można dozować po jednej sztuce. Pozwala to na uzyskanie sporych oszczędności, redukując jednocześnie ilość generowanych odpadów. Popularnością cieszą się też dekoracyjne serwetki papierowe, sprzedawane w różnych kolorach do wyboru – są one przeznaczone do restauracji, w których nadzwyczaj istotne jest utrzymanie dobrego wrażenia. Na szczególną uwagę zasługują papierowe serwetki firmy Tork cechujące się niezwykłą chłonnością oraz wytrzymałością. Artykuły te można nabyć zarówno w odmianie pasującej do tradycyjnych dozowników na stolik (horyzontalnych oraz wertykalnych), jak i dozowników do zabudowy albo na ladę.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]