Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Zobacz, gdzie kupić oryginalne części Renault

Auta Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci lubią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku kupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – które często się psują?

Nabyłeś wymarzony samochód i chcesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio wyposażonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy silnika, nadwozia, układu chłodzenia i podwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu uskarżają się posiadacze modelu Clio. Analogiczne problemy mają osoby, które kupiły Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Nasza lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]