Okiennice wewnętrzne shutters – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

W tym miejscu zamówisz shutters.

Planując aranżację domu, sporadycznie przeznacza się wiele czasu na okna. Najczęściej wybiera się klasyczne aranżacje, to znaczy zasłony oraz firanki, które nieraz zestawiane są z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze inne budujące sobie krąg sympatyków rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobnea więc shuttersy.

Z czego wytwarzane są okiennice dekoracyjne shutters

Główną cechą shuttersów (lub też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, że poziome lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach dekoracyjnych są ruchome i można łatwo je ustawić w różnych pozycjach, zależnie od fantazji lokatorów. Producenci wykonują je z drewna, z płyt MDF, a także PCV. Okiennice dekoracyjne shutters zakłada się najczęściej na oknach, jakkolwiek świetnie sprawdzą się też na drzwiach szafy. Shuttersy to co prawda dodatek na okna, który w w Europie domach widuje się w dalszym ciągu sporadycznie, ale każdy z nas zapewne kina lub telewizji, gdyż tego typu okiennice są często używane na terenach z cieplejszym klimatem, a więc w krajach śródziemnomorskich czy południowych Stanach USA.

Atuty shuttersów

Prócz tego, że shuttersy okiennice dekoracyjne shutters wspaniale się prezentują, mają one również praktyczne zastosowanie. Za ich pomocą można regulować użycie energii słonecznej: latem uniemożliwiać kumulowanie się ciepła w pomieszczeniach, a zimą – utrzymać je przez dłuższy czas. Okiennice wewnętrzne pasują do różnych stylów aranżacyjnych i nie ma przeważnie przeszkód, aby założyć je na przeważającej większości ram okiennych. Wykonuje i instaluje się je na zamówienie, co powoduje, że są zdecydowanie droższym rozwiązaniem niż na przykład żaluzje. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom niesłychanie ciekawy wygląd, w wyniku czego wpływają na zwiększenie wartości posesji. Wypada też podkreślić, że nachylenie lameli shuttersów jest ustawiane bez pomocy żyłek, co rodzice dzieci czy posiadacze psotnych zwierząt, które zerwać wiszące sznurki, uznają zapewne za dodatkowy plus.

Nasza lokalizacja:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]