Nowocześnie i modnie – kolorowe rolety okienne

Rolety okienne, sufitowe oraz ścienne pojawiają się co sezon wśród trendów na nowoczesne i modne urządzenie pomieszczenia. Siłą rolety okiennej jest jej uniwersalność, jak również mnogość wzorów i kolorów. Czy to rozwiązanie sprawdzi się w dowolnym wnętrzu?

Kolorowe rolety okienne – jak je wybrać do wystroju mieszkania?

Dobry producent oferuje kilka, a czasem więcej wersji kolorystycznych rozmaitych typów rolet okiennych. Rolety dzień noc, mini i zebra są dostępne w szerokiej palecie barw.
Wybierz odcień podobny do Twojego wnętrza bądź postaw na barwę w kontraście do ścian, mebli i dodatków. Bezpieczne kolory, które zawsze się sprawdzą, to czerń, biel, szarość i beże. Zwłaszcza szara barwa jest efektowna i elegancka, a przy tym pięknie rozświetla i powiększa wnętrza.

Rolety okienne – poznaj ich standardowe wymiary

Wymiary typowych rolet okiennych określane są pomiarem według proporcji szerokość do wysokości. Przedsiębiorstwa produkujące rolety oferują rozmiary od trzydziestu pięciu do stu czterdziestu cm szerokości i od stu szesnastu do dwustu trzydziestu cm wysokości. Takie rolety dopasowane są do okien o typowych wymiarach.

Rolety okienne wykonywane na wymiar

Dla klientów, którzy marzą o roletach, ale posiadają okna w nietypowym rozmiarze, wspaniałym produktem są rolety okienne robione na wymiar. Jeżeli zatem sprzedawane w sklepach rolety nie pasują wielkością do Twoich ram okiennych, to alternatywnym rozwiązaniem jest roleta sufitowa, ścienna lub usługa darmowego przewężenia rolet.