Namioty magazynowe – ława rozbudowa powierzchni magazynowej

Rozwój prowadzonej działalności niemal zawsze wiąże się z potrzebą zwiększenia używanej przez nią powierzchni. O ile w przypadku pomieszczeń biurowych nie powinno to sprawić problemów, to te mogą pojawić się, kiedy konieczna będzie rozbudowa magazynów. Istnieją jednak skuteczne metpdy na to, by zrobić to niewielkim nakładem funduszy i czasu. W takich sytuacjach warto zdecydować się na namioty magazynowe, które mimo szybkości budowy i niskiej ceny oferują funkcjonalność i przestrzeń na poziomie murowanych lub stalowych hal.

Namioty magazynowe całoroczny

Aby móc cieszyć się z tych zalet, wybierając namiot magazynowy upewnijmy się, że jest on przeznaczony do użytku przez cały rok. Aby dany namiot sprawdzał się zarówno latem, jak i zimą, musi być on posiadać stabilną konstrukcję ze stali nierdzewnej z wytrzymałym systemem łączenia jej poszczególnych elementów. Jeszcze ważniejsze okazują się właściwości materiału, z którego wyprodukowano poszycie. Musi on radzić sobie w kontakcie z promieniami słonecznymi, ale też być odporny na niszczycielskie działanie gradu, deszczu, wiatru oraz śniegu. Przydatnym elementem wyposażenia jest także system niwelujący skraplanie się wody we wnętrzu namiotu.

Magazyn namiotowy – wymiary

Namioty magazynowe dostępne w różnych wariantach, co ułatwia wybór obiektu odpowiedniego do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Długość takich namiotów waha się przeciętnie od czterech do stu metrów, zaś szerokość wynosi od trzech do ośmiu metrów. Warto też dodać, że w razie potrzeby w łatwy sposób można rozbudować bazę magazynową, łącząc kilka namiotów w większy obiekt za pomocą specjalnego systemu.