Maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield

Dowiedz się więcej o maseczkach z atestem na https://vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na wszystkie państwa, pod każdym względem zmieniła nasz bieg życia i kontakty społeczne. Wytyczne dystansu społecznego narzucają obowiązek stosowania różnych środków, które mają ochraniać nas przed potencjalnym ryzykiem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do apteki lub restauracji, gdzie na ogół spotykamy większą gromadę ludzi, powinniśmy dla naszego zdrowia nosić na ustach i nosie maskę ochronną. Jak natomiast postąpić, jeśli z trudem nam się oddycha w popularnej maseczce z materiału?

Komfortowa maseczka wielorazowa w postaci ochronnej przyłbicy

Ci, którzy sądzą, że materiałowe maseczki ochronne są niekomfortowe i mają problemy z oddychaniem w trakcie ich używania, mogą zaopatrzyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield. Zabezpiecza ona użytkownika przed kontaktem z wirusem w takim samym stopniu jak maska chirurgiczna, tzn. zakrywa usta oraz nos, ale jednocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej największymi zaletami są solidność, komfort oraz zaledwie kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 7-10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wytworzona jest z surowców, dzięki którym może być stosowana wielokrotnie. Jej przysłonę z folii PET po kolejnym założeniu można zdezynfekować, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (do 30 razy!) za pomocą mydła.

Kto powinien korzystać z wielorazowej ochronnej przyłbicy?

Mini przyłbicę zaleca się używać każdemu, kto zwraca uwagę na ochronę, ale i wygodę. Osoby chorujące na astmę, mające powyżej 60 roku życia bądź regularnie uprawiające sport docenią swobodę jaką daje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też zalecana wszystkim, którzy mają obowiązek nakładać ochronne maseczki podczas pełnienia pracy. Mini Shield nie ogranicza ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie przez wiele godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Młodzież na pewno uzna za atut także to, że nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]