biżuteria z cyrkoniami, kolczyki z cyrkoniami, cyrkonie

Kryształowe kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to wspaniały prezent dla każdej pani. Te wyjątkowe ozdoby idealnie współgrają z kolczykami stworzonymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, w jaki sposób dobierać dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – lepsze wielobarwne czy przezroczyste?

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kryształki ozdobne, posiadające znakomite właściwości wizualne. Migoczą pod wpływem światła szlachetnym blaskiem, są profesjonalnie wyszlifowane oraz pozbawione koloru. Ich wygląd wspaniale przypomina naturalne brylanty, sprawdzają się więc jako element biżuteryjny. Istnieją również wielobarwne warianty cyrkonii – poprzez użycie stosownych składników można stworzyć następujące odcienie: niebieski, pomarańczowy, oliwkowy, brązowy. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, bo pasują na każdą okazję – jako podarunek z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia.

Szlachetna biżuteria i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko stosuje się cyrkonie, zwłaszcza w połączeniu ze srebrem. Te mieniące się kamienie są zahartowane i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, dlatego świetnie pasują do srebrnych obrączek, bransoletek oraz zawieszek. Gdzie możemy zaopatrzyć się w dodatki z cyrkoniami? Ogromny asortyment proponują sklepy on-line, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w zróżnicowanych rozmiarach i atrakcyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu mamy upragnioną i stylową biżuterię. Odbiorcy często wybierają proste kolczyki, chociaż popularne są także te różnorodnie upstrzone cyrkoniami.