kolczyki na sztyftach, kolczyki sztyfty, kolczyki ze sztyftami, biżuteria srebrna

Kolczyki na sztyftach – jak wybrać?

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, wpływa zarówno wykorzystany do ich zrobienia kruszec, projekt i ozdobne kamienie, ale także rodzaj zapięcia. Na rynku dostępne są rozmaite typy mocowań – na przykład długie bigle oraz niewielkie sztyfty. Te drugie to najlepszy wybór dla tych Pań, które cenią minimalizm i wygodę, ponieważ niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i nie obciążają ucha. Szczególnie ważna okazuje się również różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie modele na specjalne imprezy oraz te, które bez problemów możemy zakładać na spotkania ze znajomymi.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są nierzadko bardzo stylowe, a jednocześnie nie rażą zbytkiem. Dobrym rozwiązaniem okażą się niewątpliwie wykonane ze srebra kolczyki zdobione niewielkimi, szlachetnymi kamieniami – turkusem lub bursztynem. Szczególnie dobrze pasować będą do stonowanych, ale eleganckich kreacji – ich wkomponowanie upraszczają małe rozmiary oraz minimalistyczny projekt.

Kolczyki na sztyftach mogą zaskoczyć

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach możemy zakładać także do zwykłych kreacji. Do biura dobrze nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi kamieniami – prezentują się prawie tak dobrze, jak naturalne, a ich możliwe zgubienie nie będzie tak bolesne. Sztuczne minerały, które naprawdę dobrze łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem również dobrze wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku humorystyczną główką.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]