Kapsułki pasujące do Dolce Gusto – różnorodność aromatycznych kaw

Kup kapsułki do ekspresu Dolce Gusto na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-dolce-gusto/.

Ekspresy z systemem Dolce Gusto na stałe wtopiły się w pejzaż polskich kuchni. Urzekła nas nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają nieograniczony dostęp do fantastycznych kompozycji kawy. Konesery tego napoju z czasem zrozumieli, iż nie muszą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, stąd na rynku szybko powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka marek, które zaczęły stopniowo podbijać serca pasjonatów kawy.

Czy są w sprzedaży zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Producenci wytwarzający zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto pochodzą z różnych europejskich krajów, w tym także z Polski. Oczywiście, gdy myślimy o wybornej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której podawane jest aromatyczne espresso. Nie inaczej, największy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką arabiki i robusty, a także kawy skomponowane tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy delikatną i łagodną Cremosę, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, mocną i wyrazistą Ristretto oraz wywodzące się z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował też własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), połączenie czekolady i kawy (Mokacci) oraz gorącą czekoladę (Chocolat). Drudzy europejscy producenci kapsułek w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który produkuje pyszną czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia nie licząc czekolady, produkuje też aromatyczną czarną kawę Intenso o mocnym smaku, jak również dwie jej dwie jej odmiany z dodatkiem mleka – Con Leche, z którego można przygotować napój o pojemności 120 ml, i Cortado – kawę o objętości 40 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich cena w sklepach online jest z reguły o kilkanaście procent mniejsza, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości kawą już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na rynku ekspresów pracujących na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich użycie nie wpłynie negatywnie na nasz sprzęt, zapytajmy o to sprzedawcę ewentualnie poszukajmy na stronie sklepu spisu urządzeń zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]