Jeździeckie akcesoria treningowe – lonża dla konia

Sprawdź, gdzie zamówić lonżę jeździecką, wejdź na horse-trade.pl/pl/c/Lonze/142

Lonża jeździecka to sprzęt na co dzień stosowany w trakcie nauki jazdy konnej i tresur. Jakie lonże jeździeckie są dostępne w sprzedaży? Z czego są wykonywane te przyrządy i gdzie najlepiej je kupować?

Lonża jeździecka – rodzaje i jej rola

Lonża dla konia to dość długa linka, przeważnie 5-8 metrowa, na której prowadzi się konia podczas lekcji jazdy i treningu technik związanych z łapaniem strzemion, trzymaniem wodzy, dosiadaniem oraz utrzymywaniem balansu w siodle. Koń prowadzony jest po zarysie okręgu, natomiast lonża używana jest do kontrolowania reakcji zwierzęcia. Sprzęt ten wykorzystują też woltyżerzy oraz artyści cyrkowi do doskonalenia technik i zabezpieczania wykonywanych akrobacji. Lonża jest dodatkowo pomocna przy hipoterapii. Lonża jeździecka może także być wykorzystywana w trakcie ćwiczeń bez jeźdźca – w takim wypadku jest wykorzystywana do szkolenia młodych osobników oraz dostarczenia im stosownej porcji aktywności.

Lonża dla konia – postaw na akcesoria renomowanych firm

Ogromne spektrum akcesoriów jeździeckich znajdziesz w dobrze zaopatrzonych sklepach internetowych oferujących specjalistyczny ekwipunek w atrakcyjnych cenach. Posiadają one specjalistyczne lonże jeździeckie od znanych wytwórców – m.in. Jumptec, Imperial Riding czy Start. Poszukujesz lonży w pomarańczowym, błękitnymlub czarnym kolorze? Internetowy sklep jeździecki Horse-Trade oferuje szeroki wybór akcesoriów, które spełnią wymagania nawet najwybredniejszych użytkowników. W ofercie oferowane są lonże wykonane między innymi z nylonu. Lonże wytworzone są z miłego w dotyku, delikatnego materiału i zaopatrzone w obrotowe zapięcie.

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]