Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

Jeśli potrzebujesz butelek 0,5l w hurcie, koniecznie sprawdź https://bit.ly/3zTuh9G.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie żyć człowiek nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, że sporą częścią rynku towarów spożywczych rządzą duże koncerny, jest to jednocześnie sektor, w którym świetnie radzą sobie mniejsze firmy, o ile znajdą odbiorcę na swój unikalny, smaczny bądź zdrowy wyrób. Gotowa do sprzedaży żywność musi być zapakowana tak, aby towar dłużej pozostał świeży, a więc np. w butelki oraz słoiczki ze szkła. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, gdyż nadają się do recyklingu.

Butelki oraz słoiki w hurcie najlepiej od rodzimego dostawcy

Wiadomym jest, że oferty od dostawców kierowane do klienta indywidualnego różnią się zdecydowanie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niewielką przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak np. piwo kraftowe, konfitury bądź oliwę, będzie potrzebować co roku nie kilkuset opakowań ze szkła, ale ilości daleko wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy. Zakup słoików i butelek w hurcie będzie wobec tego dla niego jednocześnie formą zmniejszenia kosztów, bo zamawiając opakowania na palety zazwyczaj można otrzymać spory rabat od dystrybutora, ale również oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego zakupu pojemników szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, gdy zamówimy je u lokalnego hurtownika butelek oraz słoików. Dzięki temu także otrzyma opakowania szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – co dostaniemy w jej ofercie?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują rozmaitego kształtu i pojemności słoje oraz butelki szklane znakomite do rozlewania wina, soków bądź piwa. Dowożone są one do zamawiającego na paletach zawierających – w zależności od wielkości opakowań – po 500, 1600, a nawet 2000 sztuk danego opakowania. Firmy posiadające własne samochody dostawcze mogą także odebrać nabyty towar wprost z magazynu sprzedającego. Razem z paletą słoiczków i butelek hurtowo można też zamówić większą ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, korki czy kapsle dopasowane do wybranego rozmiaru opakowania.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]