drukarka 3D, 3D drukarki

Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

W asortymencie CadXpert natkniesz się wyłącznie na drukarki 3D od uznanych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej sprzedaży, działają m.in. w technologiach: FDM, SLA oraz PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Marka Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad trzech dekad – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie i urządzenia. Wyliczono, że stosując drukarki 3D oraz inne produkty Stratasys można nieomalże o 90 procent zredukować wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny. Główne idee pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to gwarantowanie wysokiej jakości urządzeń i usług, a także wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Najlepiej sprzedające się urządzenia oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Drugim uznanym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta firma na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs tworzy najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak m.in. SLS i SLA. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w autorskiej, prekursorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest typem technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się łatwą obsługą i funkcjonalną konstrukcją. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, a także dokładniejszym odwzorowaniem najmniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, w związku z tym można otrzymać jednakowe prototypy, do czego dąży się przede wszystkim w masowej, seryjnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla biznesu, edukacji, przemysłu

MakerBot dostarcza wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej marki są szeroko wykorzystywane w różnorodnych sektorach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu innych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Wydruk jest trwały oraz dokładny, a podczas procesu wydruku nie dochodzi do przesunięcia się warstw ani nie tworzą się zniekształcenia.

Nasza lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]