Dlaczego warto postawić na pierścionki z cyrkoniami

Dowiedz się więcej o pierścionkach z cyrkoniami

Cyrkonia jest wymieniana wśród najchętniej stosowanych przez jubilerów sztucznych kamieni. Oczywiście nie dzieje się tak bez przyczyny – cyrkonia świetnie wygląda i jest naprawdę wytrzymała, a przy tym tańsza od autentycznych kamieni. Jak sama nazwa wskazuje, cyrkonia wykonywana jest z cyrkonu, który łączy się z itrem lub wapniem. Stosowana jest w najróżniejszych ozdobach – czyli naszyjnikach czy broszkach, ale szczególnym zainteresowaniem cieszą się pierścionki z cyrkoniami. Dlaczego opłaca się je kupić? Gdzie najlepiej nabyć pierścionki z cyrkoniami?

Wykonane ze srebra pierścionki z cyrkoniami

Cyrkonie doskonale łączą się z najróżniejszymi surowcami, ale najlepiej prezentują się w biżuterii wykonanej ze srebra. Właściwości cyrkonii sprawiają, że uwydatniają one wygląd tego metalu i pozwalają na wykonanie ozdoby, która przy luksusowym wyglądzie będzie stosunkowo niedroga – z tego względu przez klientów z chudszym portfelem są często wybierane jako pierścionki na zaręczyny. Z uwagi na niewysokie ceny ich zakupu, pierścionki z cyrkoniami są często noszone na co dzień – ich możliwa strata nie będzie tak dotkliwa.

W którym sklepie kupić pierścionki z cyrkoniami?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów pierścionków z cyrkoniami. Przed kupnem konkretnego egzemplarza warto więc dowiedzieć się, jakie wzory proponują nam różne sklepy i już wtedy wybrać ten, który najbardziej się nam podoba. Sprawę uprościmy stawiając na kupno w sieci – unikniemy tak zbędnych wycieczek po sklepach.