Czystość każdej powierzchni – o środkach higienicznych

Więcej o środkach czyszczących na verdeavis.pl

By zachować porządek – tak w domu, jak i w firmie lub budynku użyteczności publicznej – niezbędne są odpowiednie środki oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające będą uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to mnóstwo zadań będzie wymagało wykorzystania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają uporanie się nawet z poważnymi zabrudzeniami, gwarantując szybkie sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i dystrybutorzy chemii przemysłowej?

Chemia gospodarcza – likwidacja zabrudzeń każdego typu

Asortyment profesjonalnej chemii przemysłowej skierowany jest zarówno do przedsiębiorstw (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm wytwarzających i dystrybuujących chemię profesjonalną znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy brud z rozmaitych powierzchni – również tych porowatych i tym samym trudnych do dokładnego umycia. Są pośród nich preparaty sporządzone z myślą o likwidacji szczególnych zabrudzeń, między innymi kamienia kotłowego, wykwitów pleśni, graffiti bądź osadu z tłuszczów.

Chemia przemysłowa – profesjonalna ochrona powłok

Profesjonalne środki czystości pozwalają też na konserwację oraz zabezpieczenie powłok w znacznym stopniu wystawionych na destrukcyjne działanie różnych elementów i wandalizm. Znajdziemy wśród nich impregnaty do elementów wykonanych z drewna, specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, preparaty chroniące przed graffiti, jak również środki do zabezpieczenia stali przed korozją. Warto wspomnieć, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (między innymi linoleum bądź betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed pobrudzeniami, ale też nadają im ładny wygląd.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]