części Dacia, Dacia części

Części zamienne do samochodów Dacia – które elementy najczęściej wymieniamy?

Dacia to rumuński producent motoryzacyjny, który od dnia założenia współdziała z francuską marką Renault. Nad Wisłą samochody tego producenta cieszą się ogromnym popytem wśród klientów – gwarantują pasażerom bezpieczeństwo, są wygodne, sprzedawane w atrakcyjnych cenach, obszerne, a części Dacia bez trudu znajdziemy w wielu warsztatach samochodowych czy sklepach internetowych i stacjonarnych. Wedle raportów w 2018 r. najczęściej kupowanym modelem Dacii w Polsce był Duster – w omawianym okresie nabyto około 10,000 egzemplarzy. Na następnej pozycji znalazła się Dacia Sandero z ilością niemal 6,5 tys. sprzedanych sztuk. Kierowcy często wybierali również model Lodgy.

Elektryka, układ wydechowy – te części Dacia kiedyś zamienisz

Wedle głosów użytkowników aut marki Dacia, zużyciu dość szybko ulegają moduły takie jak np. kontrola układu ABS, układ hamulcowy, lampy, jak również elektronika, jednak jest to naturalne przy regularnej eksploatacji auta. Na szczęście najczęściej ulegające usterkom części Dacia można kupić w szeroko wyposażonych sklepach online, w których znajdziemy zarówno akcesoria wewnętrzne aut, części układu hamulcowego, jak i karoserii. Za sprawą rozległej oferty sklepów można doskonale zatroszczyć się o każdą, nawet tak małą część naszego auta jak tulejki drążka zmiany biegów czy żarówki.

Zaopatrz się w części zamienne Dacia online

Czemu warto kupić części Dacia online? Głównie ze względu na szeroki wybór modułów eksploatacyjnych, a także atrakcyjne ceny. Po asortyment sklepów internetowych codziennie sięgają nie tylko osoby prywatne, ale również profesjonalni mechanicy samochodowi szukający części dla klientów.

Nasza lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]