Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

Jeśli potrzebujesz czapraków dla koni, koniecznie odwiedź tę stronę

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia podczas jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki – stosowanie i konstrukcja

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które przynoszą koniowi komfort, a przy tym chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich tworzyw bardzo dobrze wchłaniają wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli potrzebujesz nabyć najwyższej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, posiadające siateczkę absorbującą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem bądź wykonane z bawełny. Dobrze zaplanowana konstrukcja daje najwyższy komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, aby znakomicie dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a także poprawiały wygodę jazdy. Wybrane modele zostały wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też dobrze się prezentują. Artykuły te można kupić w wielu wzorach i kolorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki dla koni mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online na pewno odnajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]