Bryczesy – co warto o nich wiedzieć?

Jeśli szukasz bryczesów, koniecznie wejdź na https://horse-trade.pl/Bryczesy-jezdzieckie

Jazda konna wymaga nie tylko godzin pracy, dużych pokładów cierpliwości i wielu wyrzeczeń, ale również odpowiedniej odzieży, która nie będzie krępować ruchów. Chcesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Ogromny wybór asortymentu znajdziesz w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi stykają się z siodłem, co zmniejsza ryzyko otarć naskórka. Poprawnie wykonane spodnie bryczesy powinny być obcisłe i elastyczne, a przy tym nie krępować ruchów i umożliwiać wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów – bawełny z lycrą czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym jeździec będzie odczuwał pełną swobodę.

Jak dobrać najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być w pierwszej kolejności dopasowane do budowy ciała dżokeja i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Przy wybieraniu odpowiednich spodni jeździeckich warto sprawdzić czy posiadają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który może być wykonany z silikonu, skóry ekologicznej bądź innych surowców zapewniających porządną przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej pełny, obejmujący również uda i łydki, bądź kolanowy. Osobną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one mieć powłokę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które dają komfort cieplny w czasie jazdy. Ważne są także walory użytkowe – liczne kieszenie i elastyczne zakończenia nogawek.

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]