Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Chcesz kupić baniak do wina? Wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116

Balon na wino to wspaniały prezent dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania trunków domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Baniak do wina – niecodzienny prezent

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako nietypowy upominek dla znajomych – baniak na wino napełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji urodzin, imienin, rocznicy ślubu, jubileuszu czy zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to też znakomita ozdoba stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy szczegół gąsior do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować uczestników domowym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom do wina bez trudu przeniesiesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. 5-litrowe baniaki na wino wykonane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]