Wyprawy górskie – sprawdź się w trudnych warunkach

Wyprawy górskie dla początkujących - poznaj pełną ofertę.

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu oraz zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym podróżnikiem doceniającym dobrze przygotowane i bezpieczne wyprawy pod okiem wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych uczestników

Zapraszamy na trekkingi, które prowadzą na szczyty nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do zwolenników turystyki górskiej, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają aktywny wypoczynek i posiadają pewne doświadczenie w analogicznych ekspedycjach. By uczestniczyć w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia, jak również mocna kondycja fizyczna. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy warianty o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to wyprawa dla turystów sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w wyprawach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Wysokim stopniem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o szerokich umiejętnościach i dużej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne przeżycia. Pozwalają zarazem wcielić w życie pragnienia i sprawdzić się w trudnych warunkach. Firma korzysta z profesjonalnych liderów i przewodników znających na wskroś naturę górskiego krajobrazu, ale również ochoczo dzielących się swoimi umiejętnościami z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni również zmniejszyć potencjalne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Alpy oraz Himalaje.

Nasza lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]