Spływ kajakowy – niezapomniane przeżycia

Spływ Dunajcem to idealna forma spędzania wolnego czasu, którą docenią entuzjaści aktywnego wypoczynku. Spływ po Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica zapewnia niezapomniane wrażenia i sporą dawkę adrenaliny. Propozycja jest kierowana dla różnych grup turystów – zarówno rodzin, osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, które potrzebują zorganizować integrację dla pracowników. Planujesz wyjazd w góry i na trasie wyprawy leży Zakopane? Spływ na Dunajcu to atrakcja, jakiej nie powinieneś pominąć.

Czy warto wybrać się na spływ kajakowy po Dunajcu?

Dunajec jest rzeką, która gwarantuje doskonałe warunki do praktykowania kajakarstwa, a rozwinięta baza turystyczna znajdująca się w pobliżu powoduje, iż spływ kajakowy Dunajcem jest nadzwyczaj atrakcyjną odmianą spędzania wolnego czasu. W rzece żyją też rozmaite gatunki ryb, które można dostrzec w czasie spływu, a malownicze panoramy zapierają dech w piersiach. Trasa prowadzi przez Pieniński Park Narodowy, co pozwala na obserwację dzikiej przyrody w z bliska. Żeby uczestniczyć w spływie, niezbędne jest podpisanie regulaminu wypożyczalni oraz odpowiednie przeszkolenie. Pontonami sterują wyszkoleni instruktorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników.

Spływ na Dunajcu – wypoczynek w sercu Pienin

Organizator spływówkajakiem po Dunajcu oferuje klientom do wyboru 3 pakiety – Basic, Comfort oraz Active. Turyści mają zagwarantowane pełne wyposażenie – polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram bądź gumowe kajaki Gumotex Palava, wiosła, kamizelki, kaski i hermetyczne opakowania. Ze sobą należy zabrać spodenki oraz koszulkę do przebrania, ręcznik, jak również sportowe obuwie. Dodatkowo w pakiecie Comfort zapewniony jest przewóz busem ze Szczawnicy.