Zalety wykorzystania panoram sferycznych na Facebooku

Panoramy 360 Google. Kompleksową pomoc profesjonalistów w tej dziedzinie uzyskasz na tej stronie.

Panoramy sferyczne to niezmiernie atrakcyjna i stosunkowo nowa forma prezentowania pomieszczeń firm i lokali usługowych. Najczęściej spotykamy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma oraz Google Street View, ale też natrafiamy na nie na najsłynniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość opublikowania na profilu firmy takiego panoramicznego zdjęcia. Jak więc możesz użyć zdjęcia panoramiczne do popularyzacji Twojej firmy na Facebooku? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Czym charakteryzują się panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które można patrzeć pod wszystkimi kątami. Dowolne obracanie zdjęcia generuje doznanie realnej obecności w danym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku pozwalają na oglądanie budynku, nieruchomości lub lokalu poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego rodzaju przygotowuje się z pomocą dedykowanej aplikacji i aparatów. Dla odbiorców jedyną różnicą w porównaniu do tradycyjnych fotografii cyfrowych to opcja kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a następnie manipulacja nim w wybranym kierunku.

Panoramy 360 stopni – promuj swoją firmę na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to wspaniały sposób na popularyzację własnego biznesu bądź firmy. Panoramy 360 stopni dają ogromne możliwości prezentacji wnętrza biura, hotelu albo lokalu gastronomicznego. Taka forma fotografii jest dużo bardziej przyciągająca i pozwala wnikliwie poznać dane miejscem. Udostępnienie zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na postrzeganie naszego biznesu przez klienta i podniesie jego zaufanie w stosunku do usług przez nas świadczonych, co zaowocuje o wiele wyższym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Zdjęcia 360 stopni warto umieścić na Facebooku w szczególności kiedy prowadzimy biznes, który bazuje na atrakcyjnych pomieszczeniach (np. sale konferencyjne czy hotel), ale również jeśli pragniemy zachęcić zainteresowane osoby, aby odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną czy też po prostu przybliżyć naszym klientom miejsce, w którym pracujemy.

Przygotowanie panoram sferycznych zleć profesjonaliście!

Wykonanie panoramy sferycznej, wprawdzie teoretycznie można opracować na własną rękę, jednakże do celów biznesowych wskazane jest zatrudnić wykwalifikowanego fotografa zajmującego się na co dzień tematyką interaktywnych fotografii. Dlaczego to najlepsza opcja? Zlecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję stworzenia wysokiej jakości fotografii, które na domiar tego będą bardziej interesujące dla widza. Sama usługa nie jest również trudno dostępna ani droga. Fotografów zalecanych przez Google do przygotowania zdjęć 360 stopni znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci profesjonaliści, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google oraz opublikowali określoną liczbę poprawnych panoram 360 stopni.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]