Wirtualny spacer po firmie zwiększy twoje zyski

zobacz jak przygotować wirtualny spacer po firmie

Google Street View całkowicie zrewolucjonizowało internet. Nic zatem zaskakującego, iż jego potencjał jest doceniany także przez biznes. Za pośrednictwem takiej usługi są w stanie ukazać potencjalnym partnerom, jak wygląda siedziba firmy – a to pozytywnie wpływa na postrzeganie firmy. Zwykle na takie rozwiązanie stawiają sklepy, restauracje oraz hotele. Dzięki niemu mogą przekazać klientom, że powinni wybrać ich usługi i – jak udowadniają badania – takie kroki dają spodziewane rezultaty. Dlaczego więc powinniśmy postawić na wirtualny spacer po firmie?

Wirtualny spacer po firmie – prawdziwe zyski

Na stworzenie wirtualnego spaceru po firmie warto postawić w szczególności z uwagi na renomę marki – statystyki dowodzą, iż dobrze rzutuje to na ilość klientów, którzy wybierają jej ofertę. Firmy, które zdecydują się na taki krok, są również lepiej widoczne w Google Maps, a po wpisaniu ich nazwy w Google, internauci ujrzą odnośnik do prezentacji. To zaś odbija się na większej ilości odsłon strony, natomiast efektem tego są zwykle wyższe obroty.

Profesjonalnie zrobiony wirtualny spacer po firmie

Dobrze wiedzieć o tym, iż Google nie wykonuje zdjęć naszej firmy – trzeba je dostarczyć we własnym zakresie. Zrobienie zdjęć oraz ich złożenie w wirtualny spacer po firmie wymaga jednak odpowiednich kwalifikacji – warto zatem zlecić je specjalistom. Na szczęście, w naszym kraju funkcjonują już przedsiębiorstwa, które oferują tę usługę.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]