Pozycjonowanie stron internetowych dla podmiotów z Krakowa

Zajrzyj tu i dowiedz się, komu zlecić pozycjonowanie Krakow

Popularność internetu oraz wygoda wykorzystania go do wyszukania potrzebnych usług i artykułów doprowadziła do tego, że każda marka pragnie obecnie być zauważalną w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony firmowej nie oznacza, że nowi klienci nas znajdą – istotna jest wszak widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dużo niedużych firm, działających jedynie na niewielkim obszarze albo nawet w jednej miejscowości, przykładowo w Krakowie albo w Katowicach, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne – daj się zauważyć w swojej miejscowości

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach usług albo sklepów stacjonarnych korzystają zwykle z fraz lokalnych, innymi słowy obejmujących nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “sklep rtv kraków”, “depilacja brwi kraków” czy “cukiernia kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla mniejszych podmiotów na zademonstrowanie swojej oferty ewentualnym klientom, mieszkającym w danym mieście. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych ma wszelkie cechy standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, że działania SEO skierowane są na przyrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się projektowaniem stron internetowych i pozycjonowaniem, optymalizacja od blisko 15 lat. W trakcie tego okresu dobrze rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron firmowych i tym samym zdobyć nowych klientów. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, uaktualnienie contentu, jak również link building. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać w dowolnej chwili efekty pozycjonowania.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]