Komu jest potrzebny raport danych pozafinansowych

Raport danych pozafinansowych. Uzyskaj kompleksową pomoc fachowców w tej dziedzinie.

Raporty danych pozafinansowych są coraz częściej przygotowywane przez najróżniejsze przedsiębiorstwa. Na ich stworzenie najczęściej stawiają największe marki – państwowe kompanie oraz światowe firmy, lecz spotyka się je także w nieco mniejszych spółkach. Najczęściej spotykanym rodzajem raportu danych pozafinansowych jest CSR, czyli raport odpowiedzialności socjalnej. Z informacji, które w nim znajdziemy można dowiedzieć się m. in. jak rozkładają się proporcje płci w radach nadzorczych, jak istotna jest dla niej ekologia i w jakie kampanie społeczne lokuje środki. Dlaczego jednak warto opracować raport danych pozafinansowych? O czym wiedzieć przy jego wydaniu, by dał spodziewane rezultaty?

Raport danych pozafinansowych – atuty

Na raport danych pozafinansowych dobrze zdecydować się zwłaszcza z uwagi na postrzeganie korporacji. Publikując raport CSR kreujemy image firmy odpowiedzialnej, co ma wpływ zarówno na zwiększenie liczby kontrahentów, jak i brak kłopotów z otrzymaniem ewentualnych pożyczek. Raport danych pozafinansowych także pozwala na stworzenie związków z miejscowymi społecznościami i władzami, a to okazuje się bardzo istotne dla wszystkich marek – tak lokalnych przedsiębiorstw, jak i międzynarodowych holdingów.

Raport danych pozafinansowych – której firmie powierzyć?

Opracowanie raportu danych pozafinansowych przyniesie oczekiwane rezultaty tylko wtedy, kiedy jego wyniki wydamy w atrakcyjnej estetycznie formule. Z tego powodu po opracowaniu informacji, warto powierzyć przygotowanie publikacji raportu sprawdzonej firmie graficznej. Dzięki temu potencjalni klienci szybko wyszukają wszystkie informacje, a to w ogromnej mierze wpływa na ich zdanie o firmie. Nie zapominajmy także, że raport danych pozafinansowych będzie elementem strategii formowania image’u firmy – musi więc nawiązywać do wydawanych przez nią materiałów promocyjnych.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]