Firmowy biuletyn – projekt gazety

W tym miejscu uzyskasz rzetelną pomoc fachowców w zakresie tworzenia projektu gazety.

Korporacyjny biuletyn to wspaniała forma komunikacji między pracownikami, ale także działanie marketingowe. Sprawdźmy zatem, jakie artykuły warto umieścić w takiej gazetce i dlaczego warto postawić na ten rodzaj komunikacji.

Projekt gazety – biuletyn wewnętrzny i zewnętrzny

Gazeta korporacyjna może spełniać dwie role. Kluczową jest komunikacja wewnętrzna – pisanie o osiągnięciach, pochwalenie się dobrymi osiągami, wywiady z najlepszymi pracownikami. Tego rodzaju gazetki mają duże znaczenie dla działania całej korporacji, bowiem świetnie motywują ekipę. To sprawia, że członkowie załogi mocniej angażują się w funkcjonowanie przedsiębiorstwa, czują się dumni ze swojego miejsca pracy, a ich rutynowe powinności zapewniają im większą dawkę satysfakcji. Statystyki wskazują, że firmowy biuletyn sprawia, że członkowie załogi chcą optymalizować swoje wyniki, poprawia się też atmosfera w zakładzie. Dużą zaletą jest również ulepszanie kanałów przepływu informacji pomiędzy jednostkami, które są głównym powodem konfliktów w wielu firmach. Gazeta korporacyjna zapewnia także pełną jawność działań korporacji.

Projekt gazety – podnieś sprzedaż

Oczywiście korporacyjny biuletyn to także niezastąpiona forma reklamy. Magazyn trafia do adresatów takich jak: klienci, prasa, organizacje polityczne, studenci. Gazeta korporacyjna w ten sposób spełnia cele marketingowe, zwiększa sprzedaż, a także wspiera działania PR. Myśląc o wydawaniu korporacyjnego biuletynu musimy w pierwszej kolejności zwerbować pracowników do redagowania treści i zaplanować kwestie związane z fizycznym przygotowaniem broszury. Warto skorzystać z usług fachowców (tj. studiów graficznych), którzy stworzą projekt gazety, określą ilość stron i zajmą się drukiem. firmowy biuletyn z pewnością spełni swoje zadanie.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]