Kompleksowa pomoc prawna

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jako grupa prawników – aplikantów radcowskich oraz radców prawnych – oferuje Klientom kompleksową pomoc prawną z rozlicznych dziedzin prawa, specjalizując się w głównej mierze w prawie cywilnym, prawie rodzinnym i prawie pracy. Oferujemy usługi prawne zarówno procesowe, jak i pozaprocesowe, dla podmiotów prawa handlowego i osób fizycznych. Świadcząc porady prawne wykorzystujemy szerokie doświadczenie uzyskane w okresie wieloletniej praktyki zawodowej.

Porady prawne dla osób prywatnych

Osoby prywatne przychodzą do naszych prawników z problemami prawnymi związanymi z kontaktami, rozwodami i alimentami. Współpraca w tego rodzaju sprawach polega w dużej mierze na poznaniu sytuacji osoby zgłaszającej się po poradę prawną oraz dopasowanie do jej indywidualnych potrzeb stosownego rozwiązania prawnego. Reprezentujemy Klienta w postępowaniu i przygotowujemy go do sporów sądowych, niemniej jednak zależnie od stanu faktycznego proponujemy także pozasądowe rozwiązania mediacyjne czy ugodowe, które wpłyną na szybsze zakończenie sprawy oraz obniżą koszty obsługi prawnej. Osoby fizyczne zgłaszają się do nas po poradę prawną też w sprawach z zakresu prawa spadkowego. Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. uczestniczy w tworzeniu projektów testamentów biorąc pod uwagę wolę Klienta, a także świadczy porady prawne w już trwających postępowaniach spadkowych.

Obsługa prawna firm i spółek

Ponadto, nasi prawnicy zajmują się pomocą prawną dla przedsiębiorców. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy zatem kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. W obrębie współpracy prowadzimy doradztwo dla obieranych przez nich działań, oferujemy pomoc prawną z obszaru prawa administracyjnego, prawa podatkowego, prawa handlowego czy praw pracowniczych. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, wynikającego ze współpracy z rozmaitymi podmiotami, staramy się do każdego Klienta podchodzić indywidualnie, wyszukując odpowiednie rozstrzygnięcia prawne, również w niecodziennych sprawach.