Szukasz ciekawych miejsc w Małopolsce? Zajrzyj na ten portal

Chcesz poznać piękne miejsca w Małopolsce? Zajrzyj w to miejsce.

Pomimo, że Małopolska to jedno z mniejszych polskich województw, ma ono sporo do zaoferowania zarówno turystom zza granicy, jak i z innych regionów kraju. Dzieje się tu wiele, dlatego czasem z trudem można odnaleźć się w potopie wiadomości o godnych zobaczenia atrakcjach oraz bieżących imprezach kulturalnych bądź sportowych w Małopolsce.

Gdzie szukać kompleksowych informacji o wartych zobaczenia miejscach w Małopolsce?

Aby przybliżyć zainteresowanym ciekawe miejsca turystyczne tego regionu, przygotowano witryna visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiedzę nie tylko o nieznanych i znanych miejscach oraz zabytkach Małopolski, jak też o wystawach i wydarzeniach folklorystycznych, kulturalnych czy sportowych organizowanych na jego terenie. Serwis prowadzony jest w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże witryna? Osoby planujące przyjazd do Małopolski o razu na stronie głównej spostrzegą mapę, na której prędko wyszukają hotele, pensjonaty i kempingi, zabytki i galerie, jak również Centra Informacji Turystycznej zlokalizowane w różnych punktach Małopolski. Portal pomaga zorganizować wizytę na południu Polski również pod kątem logistycznym, podając informacje zarówno o lotniskach i dworcach, jak i o parkingach i wypożyczalniach pojazdów. Co ciekawe, dla tych, którzy z najrozmaitszych powodów nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, strona przygotował kilka wirtualnych spacerów pokazujące m.in. zamek na Wawelu, atrakcje narciarskie oraz piękno parków narodowych i krajobrazowych.

Strona o zabytkach Małopolski z myślą o zagranicznych podróżników

Serwis visitmalopolska.pl nie zaniedbuje także turystach z zagranicy, którzy chętnie odwiedzają Kraków, Zakopane i mniejsze południowe miejscowości. Newsy znajdujące się na portalu publikowane są więc w języku angielskim, ale również w m.in w języku słowackim, niemieckim, francuskim oraz rosyjskim. Turyści z zagranicy znajdą tu wykaz ambasad oraz konsulatów zlokalizowanych w regionie Małopolski. Niesłychanie wartościowa dla obcokrajowców może być także podstrona Rozmówki, gdzie poznają kluczowe słówka i zwroty, które umożliwią im dogadać się z Polakami w różnorodnych sytuacjach, w których mogą się znaleźć podczas wizyty w Polsce.

Nasza lokalizacja:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego