Tabliczki na drzwi – dostępne rodzaje

Dalsze informacje o tabliczkach na drzwi.

W każdym budynku znaleźć można wiele najróżniejszych pokoi o większym lub mniejszym znaczeniu. Sprawne przemieszczanie się po nich – zarówno odwiedzającym, ale także osobom zatrudnionych w danym obiekcie – zapewniają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na chwilę obecną naprawdę szeroki. Jakiego typu tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym charakteryzują się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach są stosowane?

Właściwe oznakowanie budynku ma wpływ na przejrzystość jego funkcjonowania. Nie ma znaczenia czy chodzi o przedszkole, sklep, urząd czy biuro – rzetelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na ekspresowe odnalezienie pokoju, który aktualnie jest naszym celem. Tak dzieje się chociażby w szpitalu oraz szkole. W przypadku banków, urzędów oraz biur tabliczki na drzwi ułatwią wyszukanie pokoju, w którym służbowe obowiązki wykonuje potrzebna nam na dany moment osoba. Szczególnie popularne są tabliczki na drzwi, w których można dowolnie zmieniać znajdujący się na nich opis. Dzięki temu w sytuacji, gdy np. w zakładzie pracy ma miejsce rotacja kadr, dane na tabliczce można bez trudu zmienić. Pozwala to w konsekwencji oszczędzić naprawdę dużą ilość pieniędzy – nie trzeba wszak przeznaczać funduszy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – w jakich sytuacjach są jeszcze wykorzystywane?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez większego problemu rozdzielić pomieszczenia o charakterze ogólnodostępnym od tych, które stworzono dla personelu danej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pomieszczenia mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te sale, do których z jakichś względów osoby postronne nie powinny wchodzić. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można także oznakować miejsca, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, cieszą się na ten moment bardzo dużą popularnością. Często na tych tabliczkach w miejscu napisu znajduje się przekreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz takiego typu znaku jest zatem wyjątkowo jasny. Nie zapominajmy także, że tabliczki informacyjne umieszcza się również przy wejściu do obiektów, które wyposażone są w ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Nasza lokalizacja:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]