Co komunikują tabliczki informacyjne

Kup tabliczki informacyjne

Tabliczki informacyjne są wymagane przez akty prawne dotyczące bezpieczeństwa. Z reguły możemy nie doceniać ich roli, ale dzięki nim przestrzeń jest zorganizowana, a nieruchomości są bezpieczniejsze. Przekonajmy się zatem gdzie można spotkać tabliczki informacyjne oraz jakie spełniają funkcje.

Tabliczki informacyjne – znajdujące się przy drzwiach

Najpopularniejsze tabliczki informacyjne to szczególnie te, które ulokowano na budynkach, takich jak domy, biurowce, przedszkola, biura. Dzięki nim bezproblemowo wyszukamy prawidłowy budynek. Trzeba jednak nadmienić, że tabliczki informacyjne nie są zlokalizowane tylko na elewacjach budynków, bo bardzo często możemy je też spotkać w środku. To niezwykle duży zbiór tabliczek, które najczęściej poprawiają bezpieczeństwo i informują o zagrożeniach. Takie tabliczki usprawniają odnalezienie odpowiedniego biura lub osoby w wielkich biurowcach – w budynkach samorządów w hallu wiszą tabliczki z numerami wydziałów. Szukasz wójta czy wydziału paszportowego? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to bez problemu. Równie istotne są tabliczki informacyjne zawierające nazwiska pracowników, które znajdujące się przy wejściu do pokoju. Pamiętajmy, że istnieje możliwość zmiany nazwiska na drzwiach, kiedy zmieni się obsada kadrowa.

Tabliczki informacyjne – wytwarzane z solidnych komponentów

Tabliczki informacyjne są w końcu wymagane przez polskie prawo, nie zapominajmy więc o aspekcie bezpieczeństwa. Znakują wyjścia ewakuacyjne, wskazują pomieszczenia dla niepełnosprawnych, informują o standardach reanimacji. Obiekty użyteczności publicznej mają obowiązek stosowania tabliczek informacyjnych, funkcjonują także fachowcy ds. BHP, którzy są wyznaczeni do ich rozmieszczania. Tabliczki informacyjne tworzone są z solidnych komponentów (takich jak aluminium), często świecą w ciemności i można je szybko zamontować.

Nasza lokalizacja:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]