Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

Na domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/ znajdziesz aktualną ofertę kursu Blender 3D.

Świat grafiki bez ustanku przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy porzucają tradycyjne metody preferując kreowanie swoich dzieł tylko w formie cyfrowej. Komputery dają twórcom nie tylko wolność sporządzania dzieł 2D, ale też odwzorowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie przygody z modelowaniem 3D nie wymaga obecnie dużych nakładów finansowych – można bowiem zainstalować program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia animacji i trójwymiarowych obrazów, a który jednocześnie jest całkowicie darmowy.

Nauka funkcji Blender 3D samemu bywa frustrująca

Korzystanie z każdej aplikacji można przyswoić sobie na własną rękę, lecz proces ten trwa wówczas dłużej i nieraz jest dość irytujący. Z tej przyczyny zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie nadzwyczaj pomocne osobom, które niedawno poznali Blender. Zaznajamianie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami czy nakładanie przeróżnych tekstur i efektów na modelowany przedmiot przebiegnie szybciej, jeżeli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego dydaktyka. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez kursanta pokazując detale, które należy poprawić i podpowiadając ku temu stosowne drogi. Jak w przypadku każdego kursu dobrze jest, żeby był on prowadzony w jak najmniejszych zespołach, co da pedagogowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów a także entuzjastów animacji

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dzisiaj zdolnością pożądaną i cenioną przede wszystkim w branży gier komputerowych, projektowej i filmowej. Znajomość oprogramowania Blender 3D poszerza tym samym pole manewru na rynku pracy. W czasie kursu można stworzyć wstępne zaawansowane dzieła, które potem można bez skrępowania dodać do swojego portfolio. Nie znaczy to jednak, że kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży filmowej i łączą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników tego typu warsztatów to po prostu amatorzy i artyści, którzy chcą poszerzyć swoje obecne umiejętności czy też odkryć nowe formy wyrażania siebie.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]