Dla kogo kierowany jest kurs rysunku architektonicznego?

Kurs rysunku architektonicznego Kraków - zobacz korzystną ofertę.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa dużo elementów – w głównej mierze fakt, że są to niesłychanie interesujące studia oraz szansa na i angażującej pracy po uzyskaniu dyplomu. By dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko udowodnić się znajomość najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – naucz się kompozycji i perspektywy

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest skierowany do osób dysponujących co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje uczestnikom praktyczne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, jak również architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W toku szkolenia przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący pomaga im przygotować pracę, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – historia sztuki i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale również porady profesjonalistów pomagające przygotować się odpowiednio do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Warszawie, Lublinie, Wrocławiu lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim uczniom lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się niezastąpiona na egzaminie i podczas studiów.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]