Wybierz najpiękniejsze srebrne kolczyki

Kolczyki kupisz na www.srebrnekolczyki.pl

Jednymi z najchętniej wybieranych przez panie akcesoriów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Są idealne na każdą sytuację – wyjątkowo huczną i mniej oficjalną. Przekonajmy się co powoduje, że są tak popularne oraz w jakich sklepach możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych formach. Najpopularniejsze są delikatne sztyfty, które pasują na każdą okazję, są dyskretne, jak również szykowne. Równie popularne są wiszące kolczyki, które pięknie wysmuklają sylwetkę. Są ozdobione kosztownymi kryształkami albo całkowicie klasyczne. Akcesoria zrobione ze srebra nie wywołują alergii skóry, co niejednokrotnie dzieje się w przypadku ozdób z plastiku. Najbardziej oryginalne kolczyki uzyskano techniką przyciemniania, więc kupując je zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz technologię ich produkcji.

Jak pielęgnować srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki trzeba dokładnie pielęgnować i systematycznie usuwać śniedź, żeby ciągle prezentowały się doskonale. Powinno się wycierać je codziennie miękką szmatką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalne balsamy pielęgnujące, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki chować w zamkniętych woreczkach. Nie sprawdzajmy natomiast starych technik polerowania, typu szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu substancje mocno niszczą delikatną powłokę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór ozdób jest na pewno w e-sklepach, które oferują szybką dostawę i kuszące obniżki cen. Poza tym zakupy online to niebywały komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.