Biżuteria na wiele okazji – kolczyki wiszące

Dowiedz się, gdzie zamówić wiszące kolczyki

Jednym z najpopularniejszych typów biżuterii są kolczyki. Noszą je nie tylko kobiety – od jakiegoś czasu cieszą się także wzrastającym popytem pośród panów, głównie tych lubiących styl alternatywny. Nie sposób jednakże kwestionować, iż przytłaczająca większość kolczyków produkowana jest z myślą o kobietach. Niesłychanie efektowne są zwłaszcza wiszące kolczyki. Są one bardziej widoczne, a w rezultacie w zdecydowanie wpływają na to, jak inni postrzegają konkretną stylizację. To właśnie dlatego są niezmiernie popularne wśród kobiet w różnym wieku i ubierających się w różnorodnych stylach. Duża różnorodność wiszących kolczyków ułatwia dopasowanie ich w gruncie rzeczy do każdej kreacji. Jak jednak dobrać wiszące kolczyki najodpowiedniejsze do danej okazji? Na które ich aspekty powinniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Kolczyki wiszące – mogą oddziaływać na wygląd twarzy

Wybierając wiszące kolczyki należy zwrócić uwagę przede wszystkim na ich długość i kształt – to dokładnie te atrybuty w głównej mierze rzutują na to, jak optycznie jest postrzegana twarz. Długie wiszące kolczyki (w sprzedaży znajdziemy takie o długości nawet 8-9 cm) wyciągają twarz, zaś te krótsze powodują, że wydaje się ona bardziej okrągła. Tu gigantyczne znacznie ma również kształt kolczyków. Wąskie powodują wysmuklenie owalu, zaś te bardziej sferyczne – wręcz . W sprzedaży dostaniemy również kolczyki neutralne, które nie wpływają zbytnio na postrzeganie kształtu naszego oblicza – tutaj z całą pewnością warto wspomnieć między innymi o kolczykach łezkach.

Do jakich kreacji zakłada się kolczyki wiszące?

Poszukując kolczyków wiszących odpowiednio dostosowanych do danej kreacji trzeba mieć na uwadze, że są one bardzo wyraźnym dodatkiem. W towarzystwie innych odznaczających się kosztowności mogą zatem sprawiać wrażenie pretensjonalności. Z tej przyczyny powinnyśmy unikać noszenia ich do grubych bransoletek, wisiorków bądź zegarków. Kolczyki wiszące będą za to prezentowały się bardzo dobrze, gdy w stroju będą najmocniejszym akcentem – oczywiście pod warunkiem, że będą tworzyć spójną całość z butami, stylizacją włosów i sukienką.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]